Aktualności

Przekaż 1 % podatku

PODARUJ PROMYCZEK NADZIEI NA UŚMIECH KAŻDEGO DZIECKA PRZEKAZUJĄC 1% PODATKU!
Dzięki 1 % podatku pomagamy dzieciom niepełnosprawnym i ich rodzinom, w szczególności na:
- terapię pedagogiczną
- pomoc psychologiczną, logopedyczną, prawną oraz medyczną
- wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne.

KRS 0000378132

Zapraszamy do korzystania z darmowego programu do rozliczeń podatku za rok 2015. Wystarczy kliknąć w poniższy link: Wypełnij PIT on-line i przekaż 1% - PIT darmowy program

POMOC DLA POTRZEBUJĄCYCH

Jeżeli potrzebujesz mebli, ubrań lub innych rzeczy codziennego użytku to zgłoś się do nas, współpracujemy z najlepszą firmą zajmującą się profesjonalnymi przeprowadzkami. W ramach działalności społecznej wybrane rzeczy odstąpią bezpłatnie.

BAL CHARYTATYWNY

23 stycznia uczestniczyliśmy w I Wiedeńskim Balu Charytatywnym w restauracji Appassionata. W trakcie balu odbyła się licytacja na rzecz naszych Podopiecznych. Ponad 20 000 zł - taka suma została zebrana! Wszystkim Darczyńcom bardzo dziękujemy. Pozyskane fundusze zostaną przekazane na dofinansowanie turnusów rehabilitacyjnych dla Podopiecznych Fundacji.

PROGRAM PIT-2014

Zapraszamy do korzystania z darmowego programu do rozliczeń podatku za rok 2014. Wystarczy kliknąć w poniższy link:


http://www.e-pity.pl/…/69f67642f…//www.fundacja-promyczek.pl

                                KRS 0000378132


Dzięki 1 % podatku pomagamy dzieciom niepełnosprawnym i ich rodzinom, w szczególności na:
- terapię pedagogiczną
- pomoc psychologiczną, logopedyczną, prawną oraz medyczną
- wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne.


Wiedeński Bal Charytatywny

Serdecznie zapraszamy na Wiedeński Bal Charytatywny z udziałem słynnej orkiestry austriackiej Wiener Solisten Orchester, który odbędzie się 23 stycznia 2015 r. o godz. 19:00 w Restauracji Appassionata.

Podczas balu odbędzie się licytacja, m.in.: piłka Marcina Gortata, cenionego polskiego koszykarza grającego w drużynie Washington Wizards, grafiki Krzysztofa Chalika, wybitnego autora wielu komiksów oraz certyfikowane kryształy z kolekcji Ewy Minge, znanej na całym świecie polskiej projektantki.

Dochód z balu przekazany zostanie na rzecz Naszych Podopiecznych, w szczególności na dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego. Szczegóły na https://www.facebook.com/appassionatarestauracja.

Serdecznie zapraszamy!

życzenia świąteczne


Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wielu głębokich i radosnych przeżyć,
wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radości oraz błogosławieństwa Bożego
w każdym dniu nadchodzącego Roku
życzy  Zarząd Fundacji

DZIĘKUJEMY!

Z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazanie nam zaufania i przekazanie 1 % podatku za rok 2013 na rzecz Fundacji "Promyczek". Dzięki Państwa pomocy pozyskano 19122,43 zł, w tym na subkonta Podopiecznych.  Pozyskane środki przeznaczymy na  pomoc Naszym Podopiecznym oraz osobom niepełnosprawnym oraz ich rodzinom. 

UWAGA! ZMIANA KONTA

Uprzejmie zawiadamiamy, iż zostało zmienione konto fundacji, poprzedni numer rachunku jest już nieaktualny.

Nowy rachunek: BANK BGŻ 53 2030 0045 1110 0000 0258 4880.

Rok szkolny 2014/2015

Zajęcia profilaktyczne dla dzieci "Akademia Zdrowia" rozpoczynają się 17 września o godz. 15:40 - grupa młodsza, a od godz. 16:45 - grupa starsza. Serdecznie zapraszamy!

ZAPRASZAMY DO WARSZAWY:-)

Zapraszamy Naszych Podopiecznych oraz mieszkańców Powiatu Gliwickiego na wycieczkę do Warszawy - 22 czerwca 2014 r., która realizowana jest w ramach zadania publicznego "Spotkanie ze sztuką" współfinansowanego ze środków Powiatu Gliwickiego. W czasie wycieczki uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć seans w Planetarium Niebo Kopernika, zwiedzić najważniejsze zabytki Warszawy, m.in.: Zamek Królewski, Rynek, Łazienki Królewskie, Pałac w Wilanowie. W ramach zadania odbędą się także otwarte warsztaty artystyczne. Serdecznie zapraszamy!

pamiętajmy!

Pamiętajmy zostało kilka dni na rozliczenie się z fiskusem (do 30 kwietnia). Jeżeli chcesz pomóc naszym podopiecznym przekaż 1 % podatku. Wystarczy, że wpiszesz w odpowiednim miejscu formularza numer KRS 0000378132 i kwotę, jaką chcesz  przekazać. Dziękujemy!